اخبار استان
پربحث ترین
سردار نوری:

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: امروز به برکت خون شهدا ما در بحث دفاع خودکفا هستیم.

کد خبر: ۱۲۶۲۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱

به گزارش خبر آزاد، سردار روح الله نوری، فرمانده سپاه ثارالله کرمان در گرامی داشت سی امین سالروز عملیات کربلای 4 و 5 که در حسینیه ثارالله تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان برگزار شد، اظهار کرد: موفقیت شهدا در کربلای 4 سبب شد که عملیات کربلای 5 انجام گیرد و پیروزی بزرگی برای انقلاب حاصل شود.

فرمانده سابق لشکر 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: زمانی که انفجار جنگ در ایران اتفاق افتاد و همه چشم ها و دل ها را به سمت خود کشاند مردم ایران آن را همچون جان شیرین در آغوش گرفتند و عزیزترین و انقلابی ترین فرزندان خود را سخاوتمندانه تقدیم کردند.

وی هزینه ملت ایران در جنگ تحمیلی را زیاد دانست و افزود: ملت ایران توانست حکومت 2500 ساله شاهنشاهی را واژگون کند و تفکرات کاپیتالیستی و سرمایه داری را زیر پای خود در نوردید و با وجود هزینه هایی هم که نمود، اما با وجود هزینه ها در برابر اراده ملت نتوانست خللی ایجاد کند و این واقعیتی بزرگ است.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: عزت و صلابت امروز ایران اسلامی به دلیل 3 عامل  رهبری حکیمانه، سیره انقلاب اسلامی و   حماقت پایان ناپذیر استکبار جهانی که هنوز هم فکر می کنند با توطئه می توانند انقلاب اسلامی و شعارهای مردم را وادار به عقب نشینی کنند.

نوری تاکید کرد: امروز به برکت خون شهدا ما در بحث دفاع خودکفا هستیم و در تفکر بسیجیان ما است که دشمن همیشه هست و لذا ما همیشه بیداریم.

وی با اشاره  ادامه داد: امام راحل همیشه به مسئولین این نکته را متذکر می شدند که با خشم و غضب به دشمنان بنگرید. حال آیا روسای ما وصایای امام را در بحث عمران، فرهنگ، اقتصاد، تولید و صادرات جدی گرفته اند و اگر این چنین است چرا ما در این خصوص همچون دفاع خودکفا نیستیم. 

فرمانده سابق لشکر 57 حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تاکید کرد: پیروزی جبهه مقاومت در حلب پیروزی انقلاب اسلامی بر استکبار جهانی بود. 

نوری بر ضرورت غفلت نکردن از شعارهای انقلاب، ولایت فقیه و دشمن شناسی تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع: سفیر افلاک

کانال تلگرام رسمی پایگاه خبری تحلیلی خبر آزاد

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: